Ptaki ozdobne

Legenda:

- gatunek odpowiedni dla dziecka
- gatunek odpowiedzi dla starszego dziecka
- gatunek odpowiedni dla osoby dorosłej

- duża klatka
- średnia klatka
- mała klatka

- łatwa hodowla
- średnio trudna hodowla
- trudna hodowla

Ptaki od lat goszczą w naszych domach, ciesząc śpiewem i zachowaniem. Ozdobne klatki i woliery upiększają domy. Któż z nas, chociaż raz w życiu nie pomyślał o kanarku lub mówiącej ludzkim głosem papudze? Jeżeli nigdy nie mieliście Państwo papużki, kanarka lub innego ozdobnego ptaszka to zapraszamy do nowej przygody!

W naszej ofercie znajdują się:
- kanarki.
- małe ptaki ozdobne: zeberki, mewki japońskie, gołąbki diamentowe.
- papugi faliste.
- papugi średniej wielkości: nimfy, rozelle, aleksandretty.
- duże papugi.

Realizujemy indywidualne zamówienia na duże papugi. Gwarantujemy pełne doradztwo i kompleksową obsługę przy aklimatyzacji zwierzęcia. Oferujemy ptaki już oswojone jak i młode osobniki do indywidualnej pracy z nowym właścicielem. Proszę pamiętać, że każda papuga może mówić "lepiej lub gorzej" a jej wielkość nie świadczy o predyspozycjach do naśladowania ludzkiej mowy. Pospolita papużka falista jest wyjątkowo uzdolniona - do nauki musi być jednak wybrany młody samczyk. Jeśli zatem z różnych powodów nie możecie Państwo posiadać dużego ptaka to dobrym wyborem będzie nimfa, aleksandretta obrożna lub po prostu papużka falista.

Sprzedawane marki:

Vitapol, Megan, Dakoart, Trixie, Herball Pets, Interzoo, Happet, Savic, Fermplast, Chico, Savic, Vitakraft, Chipsi i inne.